Vítejte v našem internetovém zahradnictví. Náš sortiment se zaměřuje převážně na trvalky ze zahrádek našich babiček. Zastoupeny jsou ale i jednoleté či dvouleté, samy se vysemeňující byliny a rychle rostoucí nenáročné keře. Druhy rostlin, které nabízíme, jsou léty prověřené, odolné, dobře prospívající, které vám budou na vaší zahrádce dělat po dlouhá léta radost.

Jednotlivé rostliny můžete vyhledávat podle doby kvetení, barvy květů, výšky, vhodného stanoviště. Zastoupeny jsou i rostliny okrasné listem.

Návrh osázení jižního záhonu

dne .

81a-003V tomto článku přinášíme návrh dosázení již založeného záhonu. Jedná se o úzký jižně orientovaný záhon na okraji pozemku. Ze severu je chráněný nízkou betonovou zídkou, na jižní straně pokračuje trávník, na východ od záhonu je zapuštěný okrasný oblouk, který by měl časem obrůst nějakou popínavkou. Cílem je odstínit zahradu od sousední komunikace. V záhonu jsou již několik let zasazeny keře a od letošního jara i menší strom. Majitelka by chtěla místo oživit nenáročnými květinami, které bez zvláštní péče pokvetou a budou zahradu zdobit.