Vítejte v našem internetovém zahradnictví. Náš sortiment se zaměřuje převážně na trvalky ze zahrádek našich babiček. Zastoupeny jsou ale i jednoleté či dvouleté, samy se vysemeňující byliny a rychle rostoucí nenáročné keře. Druhy rostlin, které nabízíme, jsou léty prověřené, odolné, dobře prospívající, které vám budou na vaší zahrádce dělat po dlouhá léta radost.

Jednotlivé rostliny můžete vyhledávat podle doby kvetení, barvy květů, výšky, vhodného stanoviště. Zastoupeny jsou i rostliny okrasné listem.

Úprava a údržba půdy v přírodní zahradě

dne .

V minulém článku jsme se zabývali různými způsoby nahrazování chemických prostředků v přírodních zahradách, ať už na ochranu rostlin před škůdci či k hubení plevele, tak i k obohacování půdy živinami. Dalším způsobem obohacování půdy živinami, tedy hnojení v přírodní zahradě, je využívání kompostové zeminy.

 14 Mutisov 20 001

Myslete na jaro už dnes

dne .

CIMG5863

Se začátkem školního roku přichází období sázení tulipánů. Vyberte si v našem e-shopu rané v barvě červené, žluté nebo růžové anebo pozdní i v barvě broskvové. Na jaře vás potěší svoji krásou.