Vítejte v našem internetovém zahradnictví. Náš sortiment se zaměřuje převážně na trvalky ze zahrádek našich babiček. Zastoupeny jsou ale i jednoleté či dvouleté, samy se vysemeňující byliny a rychle rostoucí nenáročné keře. Druhy rostlin, které nabízíme, jsou léty prověřené, odolné, dobře prospívající, které vám budou na vaší zahrádce dělat po dlouhá léta radost.

Jednotlivé rostliny můžete vyhledávat podle doby kvetení, barvy květů, výšky, vhodného stanoviště. Zastoupeny jsou i rostliny okrasné listem.

Zahrada bez chemie

dne .

14 Radonice 7V článku Přírodní zahrady jsem vás seznámila s tématem přírodních zahrad a nyní bych se chtěla jejími jednotlivými prvky zabývat více podrobně. V úvodním článku jsme si řekli, že hlavní filosofií přírodních zahrad je přiblížit se co nejvíce situaci v přírodě kolem nás. Hlavní podmínkou je vynechat používání chemických přípravků, jak pro ochranu rostlin, tak pro hnojení. Budu ráda, když vás tento článek bude inspirovat k zamyšlení nebo třeba i k použití těchto ekologických metod na vaší zahradě.

Orlíčky vám mohou kvést v mnoha barvách

dne .

Chcete doplnit vaši paletu orlíčků o nějakou konkrétní barvu a pozorovat, jaké další barvy se vám vykříží? Nebo doplnit záhon konkrétní barvou, která bude ladit s ostatními rostlinami?

V letošní sezóně květu orlíčků jsme pro vás nasázeli orlíčky 4 konkrétních barev: růžové, červeno-fialové, modré a bílé.