Vítejte v našem internetovém zahradnictví. Náš sortiment se zaměřuje převážně na trvalky ze zahrádek našich babiček. Zastoupeny jsou ale i jednoleté či dvouleté, samy se vysemeňující byliny a rychle rostoucí nenáročné keře. Druhy rostlin, které nabízíme, jsou léty prověřené, odolné, dobře prospívající, které vám budou na vaší zahrádce dělat po dlouhá léta radost.

Jednotlivé rostliny můžete vyhledávat podle doby kvetení, barvy květů, výšky, vhodného stanoviště. Zastoupeny jsou i rostliny okrasné listem.

Přírodní zahrady

dne .

Fenomén přírodních zahrad jsem měla možnost poznat na podzim loňského roku, kdy jsem se zúčastnila školení na téma „přírodní zahrady“. Poznala jsem řadu lidí nadšených touto ideou, kteří se podíleli na založení školních, prodejních, terapeutických zahrad a veřejných prostranství v tomto duchu, a měla možnost si jejich dílo prohlédnout zblízka.

Radonice1

Přijímáme objednávky na jaro 2015

dne .

DSC 0026

Z důvodu nadcházející zimy ukončujeme pro letošní rok zasílání balíků se sazenicemi. Objednávat ale můžete již dnes. Sazenice plánujeme rozesílat někdy na jaře příštího roku v závislosti na počasí.

Děkujeme za Vaši přízeň

www.kamejka.cz