Vítejte v našem internetovém zahradnictví. Náš sortiment se zaměřuje převážně na trvalky ze zahrádek našich babiček. Zastoupeny jsou ale i jednoleté či dvouleté, samy se vysemeňující byliny a rychle rostoucí nenáročné keře. Druhy rostlin, které nabízíme, jsou léty prověřené, odolné, dobře prospívající, které vám budou na vaší zahrádce dělat po dlouhá léta radost.

Jednotlivé rostliny můžete vyhledávat podle doby kvetení, barvy květů, výšky, vhodného stanoviště. Zastoupeny jsou i rostliny okrasné listem.

Tipy na vytváření záhonů - cibuloviny a keře

dne .

Podzim je ideálním obdobím pro vytváření nových záhonů a rekonstrukci těch stávajících. Je také vhodná doba na sázení keřů. Dnes přinášíme tipy, jak sesadit rostliny k sobě tak, aby se díky různé době kvetení vhodně doplňovaly a aby záhon zdobil zahradu po dlouhou dobu.

119h-001

Sezóna začíná

dne .

CIMG0299-888e23cc7bHorké dny jsou za námi. Podzim se blíží a zahradníci a zahradnice pomalu začínají přemýšlet, co by se mělo přesadit, rozsadit nebo nového vysadit. Přichází také čas sázení tulipánů. Nabízíme cibule skalkovýchraných i pozdních druhů. Podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie na tulipány v květu.